Міні з максимальними можливостями

Міні завод для виготовлення комбікорму«Міні комбікормова лінія з максимальними можливостями»,- так можна охарактеризувати невеликі комбікормові заводи компанії Buschhoff.

В Україні в світлі розвитку кормовиробництва, а також зростання ринку мікродобавок, наявність власної сировинної бази на підприємстві робить придбання лінії по виробництву комбікормів потрібним та вигідним кроком.

При купівлі комібікормової міні лінії, невеликі та середні господарства, а також підприємства аграрної сфери отримують можливість контролювати приготування та склад продуктів залежно від потреб та сезону, змінювати та дозувати компоненти, вводити медикаменти та інші комплексні добавки.

Обладнання лінії

Фахівці компанії Buschhoff на початковому етапі роботи здійснюють точний прорахунок, для того щоб визначити, як можливо максимально корисно використати наявні у Вас ресурси та існуюче приміщення, автоматизація якого рівня гарантує найкращий виробничий процес виготовлення комбікорму для Вашого підприємства.

Загалом, міні завод для виготовлення комбікорму стандартного оснащення зазвичай має наступні обов’язкові елементи: дробарка, змішувач, транспортна техніка. Здійснюється підбір моделі вузлів та обладнання, які забезпечать необхідну продуктивність лінії та якість продукту.

Як правило, в структурі комбікормової лінії виділяють наступні елементи устаткування:

  • силосні башти для зберігання сировини та компонентів;
  • елементи приймання та вивантаження матеріалу;
  • транспортуюча техніка;
  • дозуючі елементи;
  • зберігання готової продукції.

Міні комбікормова лініяДля збільшення результатів виробництва і отримання додаткових переваг міні комбікормову лінію можна обладнати відповідним устаткуванням для грануляції. Гранулювання корму забезпечує такі конкуретні переваги, як зручне зберігання, легкість засвоєння, зберігання поживності і структурності комбікорму при транспортуванні.

Також, додаткові переваги підприємству може принести оснащення комбікормової лінії обладнанням для пакування готової продукції. Це особливо вигідно для підприємств, які організовують виробництво, маючи власну кормову базу. Так вони можуть забезпечити збут готової продукції.

Від вибору відповідного обладнання і рівня автоматизації майбутнього виробництва буде залежати вартість лінії по виробництву комбікормів.

Переваги

При покупці міні комбікормової лінії у вас з’являться наступні переваги:

  • можливість отримання високоякісної однорідної кормової маси;
  • складання рецепту згідно технології, створеної для Вашого підприємства;
  • якісне покращення продукції;
  • автоматизація виробництва, відхід від людського фактору.

Придбати міні комбікормову лінію – означає купити технологію. Лише вірний вибір технології та відповідного обладнання забезпечить безперебійну та прибуткову роботу Вашого підприємства. Компанія  Buschhoff із задоволенням поділиться своїм досвідом та порекомендує Вам, як досягти максимальних можливостей для Вашої міні комбікормової лінії.