Обладнання для виготовлення комбікорму, перероблювання та видалення гною, зерносховища

З кожним роком все більше господарств прагнуть бути самостійними та мати у своєму арсеналі все необхідне обладнання. Власне обладнання для обробки, збирання та зберігання зернових культур, власні комплекси для утримання, годування та доглядання за тваринами, власне устаткування для виготовлення комбікормів – запорука для створення потужного, високорентабельного та конкурентного господарства. В даній статті ми висвітлимо деякі проєкти, які реалізує Компанія «Сій Добро» для комфортної діяльності підприємств.

Відгодівля сільськогосподарських тварин – не дешеве задоволення. Основною задачею фермерів – пошук продукції за доступною ціною, яка була б корисною та поживною. Інша річ, якщо мова йде про середні та великі господарства, які мають достатньо сировини для виготовлення власних комбікормів, то в такому випадку економічно вигідно забезпечити власне їх виробництво.

Критерії при виборі обладнання для кормовиробництва

Для того, щоб забезпечити успішний розвиток та рентабельність господарства необхідно підібрати раціональний підхід у виборі устаткування. Для відгодівлі різних видів тварин використовується різна рецептура харчування. Маючи власне обладнання Ви можете самостійно компонувати ті інгредієнти, які на Ваш погляд найбільш корисні. Ознайомитися з нашими проєктами можна за посиланням https://siydobro.com/pro-kompaniiu/proekty/.

Наша компанія має багаторічний досвід з виробництва комбікормів, використовуючи новітні досягнення науки та техніки. Персональний експерт надасть Вам конструктивну консультацію, підготує 3D-проєкт врахувавши індивідуальні побажання, щоб Ви змогли уявити як проєкт може виглядати в реальності. Обладнання для виготовлення комбікорму Ви можете знайти на сайті https://siydobro.com/product/buschhoff/.

Переваги нашого обладнання:

 • тривала гарантія та термін експлуатації агрегатів, що забезпечить високу рентабельність майбутньої продукції;
 • надійна автоматизація процесів;
 • можливість розміщення обладнання у вже існуючих будівлях;
 • виробництво великих порцій при невеликій кількості процесів;
 • управління подрібненням компонентів для отримання необхідної структури комбікорму;
 • низькі витати на технічне обслуговування та поточний ремонт;
 • швидке забезпечення запасними частинами завдяки власному виробництві устаткування тощо.

Основними плюсами власного комбікормового виробництва є: якість, економія та гнучкість. Завдяки автоматизації установок Ви зможете відстежувати всі процеси, від завантаження сировини до отримання готового продукту. Обладнання має широкий спектр виробництва різних видів кормів. Достатньо обрати потрібні налаштування чи необхідний склад комбікорму для потреб окремих груп тварин. Завдяки використанню власно вирощеної продукції, можна суттєво скоротити затрати на закупівлю та транспортування сировини від сторонніх господарств. Самостійно виготовлені комбікорми можна використовувати не лише для власного використання господарством, а й реалізувати іншим. Купити комбікормовий завод можна за посиланням https://siydobro.com/product/kombikormovi-zavodi-kupivlya-ta-vigotovle/.

Система гноєвидалення

Видалення гною з місць, де утримуються тварини, один із трудомістких процесів, які вимагають технологічного оснащення. Господарства, які не обладнані сучасними системами видалення та перероблювання гною, на його очищення витрачають досить багато затрат, а видалення гною ручним методом вважається взагалі нерентабельним методом.

Перед тим як обрати необхідне обладнання для видалення гною необхідно врахувати наступне:

 • якщо дана система буде запроваджена при будівництві, то необхідно визначитися з задумом використання гною;
 • на базі конкретних умов та цілей, підібрати необхідну систему для підприємства;
 • визначити кількість та об’єм накопичувальних лагун та місце їх розташування;
 • врахування способу утримання тварин, годування, видів підстилкового матеріалу, який використовується тощо.

Ми допоможемо Вам зробити потрібний вибір, беручи до уваги всі нюанси та деталі. У нас наявний широкий перелік обладнання: занурювальні насоси, вертикальні та роторні насоси, занурювальні та тракторні змішувачі, компоненти для біогазових установок та багато інших. Ознайомитися з пропозиціями більш детально можна на сайті https://siydobro.com/product/obladnanya-dlya-pererobko-i-vidalinnya-gnoya/.

Проєкт зернового елеватора

Фірма Buschhoff одна із провідних компаній, яка також займається реалізацією проєктів будівництва зерносховищ, які поєднують в собі повністю автоматизовані установки для транспортування та зберігання зерна. Наше обладнання підійде для харчової, фармацевтичної, хімічної та інших спеціалізованих галузей. Можемо запропонувати широкий ряд стандартних силосів, а також, розробити та виготовити проєкти враховуючи Ваші індивідуальні потреби.

Сучасне зерносховище – це комплекс технологічно оснащених споруд, які поєднують в собі завантажувально-розвантажувальні та транспортні роботи, установки для вентилювання природним, або охолодженим штучним методом повітрям, споруди для приймання насіннєвого матеріалу, для подальшого його протруювання та осушування тощо.

Ми пропонуємо силоси з високоякісних матеріалів: поліестеру, нержавіючої сталі, алюмінію.

Одним із козирів фірми Buschhoff є підйомно-транспортна техніка. Вона оснащена надійними підшипниками та ланцюгами великої натяжної здатності, а також, матеріалами високої якості.

Зерносховище та все необхідне устаткування можна придбати за посиланням https://siydobro.com/product/obladnannia-dlia-zberihannia-zerna/. Також, Ви можете звернутися за консультацією до наших спеціалістів, які допоможуть Вам зробити вдалий вибір.