Партнери Компанії «Сій Добро»

Наші партнери - професіонали в своїй галузі!

Buschhoff

Buschhoff

Компанія Buschhoff - виробник обладнання для виготовлення комбікорму, зберігання та транспортування зерна. Разом з компанією Buschhoff ми не тільки вносимо сучасні технології в життя, а допомагаємо аграрним підприємтсвам працювати ефективно.
Buschhoff – тіхніка для корму та успіху.

Детальніше

Stalltechnik Braeuer GmbH

Stalltechnik Braeuer GmbH

Наш партнер в галузі тваринництва - компанія Stalltechnik Braeuer GmbH. Виробник обладнання для свинокомплексів, корівників і кінних ферм. Продукти компанії охоплують установки для годування, вентиляції і видалення гною. Разом з Braeuer ми успішно реалізували проекти в Україні з 2010 року. Головною особливістю проектів є - енергоефективність, інновації і екологічність.

Детальніше

Agrartechnik Brinkmann

Agrartechnik Brinkmann

Компанія Agrartechnik Brinkmann пропонує обладнання для зберігання сільськогосподарської, харчової, фармацевтичної продукції. Силоси з склопластика, нержавіючої сталі і алюмінію, установки для зберігання і транспортування добрива.

Детальніше

Prüllage Systeme GmbH

Prüllage Systeme GmbH

Німецька компанія - виробник обладнання для пташників, а також для свинокомплексів. Гасло компанії "Ми робимо системи гнучкими". Індивідуальні проекти розробляються під особливості підприємства і цілі клієнта.

Детальніше

KRAIBURG

KRAIBURG

Німецьке підприємство KRAIBURG - ведучий спеціаліст, який займається розробкою і виробництвом гумового покриття для тваринницьких комплексів, а також різних галузей індустрій. Якість гумових килимів підтверджують наші клієнти!

Детальніше

Eisele

EISELE

Компанія EISELE - це традиційна сімейна фірма з майже понад 130-річною історією. Першокласні машини та послуги для сільського господарства, промисловості, будівництва і біогазових установок дозволяють компанії утримувати високі позиції. Компанія EISELE входить в лідери ринка Німецької промисловості.

Детальніше