Послуги Компанії «Сій Добро»

Проектування об'єктів сільського господарства

Команда професіоналів
компанії «Сій Добро» виконує


Ми ціленаправлено працюємо для того, щоб Ви отримали очікуваний результат і підвищували ефективність роботи Вашого підприємства. Наші спеціалісти постійно проходять навчання на заводах-виробниках обладнання та підвищують свій кваліфікаційний рівень.
Проектування

Cтворюємо ефективні рішення!
Однією з переваг Компанії "СІЙ ДОБРО" в рамках комплексних рішень для реалізації проектів є власне Проектування і Планування.
Наша мета – створити адаптований під умови Вашого підприємства об’єкт, який підвищуватиме продуктивність господарства і приноситиме Вам додатковий дохід.
Ми розробляємо проекти для всіх видів тваринницьких приміщень, обладнання для виготовлення і зберігання комбікорму, складських приміщень, систем вентиляції і гноєвидалення.
Технологічну частину проектів розробляють наші експерти разом з компетентними консультантами заводів-виробників обладнання з урахуванням Ваших побажань і європейських норм на основі сучасних 3D технологій.

Будемо раді отримати Ваше замовлення і разом створити ефективне рішення!

Проектування об'єктів сільського господарства
Проектування об'єктів сільського господарства Проектування об'єктів сільського господарства Проектування об'єктів сільського господарства Проектування об'єктів сільського господарства Проектування об'єктів сільського господарства Проектування об'єктів сільського господарства

Монтаж обладнання

Монтажна команда Компанії «Сій Добро» здійснює монтаж і пуско-налагоджувальні роботи різних видів обладнання, включаючи комбікормові заводи і тваринницькі комплекси.

Наші принципи – ЯКІСТЬ, ШВИДКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ. Ми розглядаємо кожен об’єкт індивідуально і детально прораховуємо процес монтажних робіт, щоб в оптимальні строки збудувати для Вас надійно функціонуючу установку.

Проектування об'єктів сільського господарства

Сервісне обслуговування

Спеціалісти компанії "Сій Добро" здійснюють сервісне обслуговування всіх видів технологічного обладнання по виговленню комбікорму, зберіганню і переробці зерна, тваринницьких комплексів.

Для забезпечення безперебійної роботи Вашої комбікормової установки, системи гноєвидалення чи біогазового заводу ми організували склад запасних частин та проводимо планові перевірки функціонування обладнання.


Сервісне обслуговування включає: дефектування об'єкта, змащування основних робочих вузлів і механізмів, заміну запасних частин, комп'ютерну діагностика, додаткове навчання операторів.

Проектування об'єктів сільського господарства

З питань сервісного обслуговування, придбання і заміни, запасних частин звертайтесь до нашого спеціаліста:
Кот Віктор
+38(067) 359-73-73
v.kot@demchak.pro


З питань монтажу обладнання звертайтель до нашого спеціаліста:
Менделюк Богдан
+38(096) 818-58-53
b.mendeliuk@demchak.pro