Сільськогосподарське обладнання

Про компанію

Сільськогосподарське обладнання

Ми працюємо для Вас з 2010 року, представляючи європейські продукти на ринку України для розвитку, інтеграції та вдосконалення аграрного сектору.
Наша діяльність базується на принципах партнерства, довгострокової співпраці з нашими клієнтами та партнерами для сприяння прогресу аграрного сектору України. Ми хочемо бачити Україну світовим лідером аграрного виробництва і переробки сільськогосподарської продукції.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб завдяки нашим продуктам підвищувалася ефективність виробництва сільськогосподарської продукції і її конкурентоспроможність на європейських ринках.

Ми прагнемо до того, щоб українське село відродилося, стало сучасним і привабливим для молоді та інвесторів! 

Наша місія

Сприяння прогресу агросектора України 

Наша мета

Бути надійним партнером для кожного клієнта 

Наші принципи

Вплив на прогрес

Сприяти прогресу агросектору не тільки наша цінність, а й місія. Ми бачимо себе та українських аграріїв успішними та процвітаючими. Спільними зусиллями ми можемо просунути агропромисловий комплекс на позицію сильної, економічно ефективної та цікавої сфери бізнесу. Ми хочемо, щоб працювати в селі було престижно та вигідно, а сучасні технології легко впроваджувались в умови життєдіяльності підприємства та сприяли росту його прибутковості. 

Піклування про клієнта

Довіра клієнта – це результат, який ми прагнемо отримати у нашій роботі. Більшість клієнтів вже стали нашими партнерами та повертаються до нас для реалізації своїх подальших проектів. Мета клієнта перетворюється у нашу мету! Ми розширюємо свої можливості для того, щоб вона була досягнута. У гнучкості, розумінні потреб, людських відносинах і полягають принципи нашої співпраці. 

Робота на результат

Ми фокусуємося на тому, що потрібно клієнту, яка мета та який результат очікується. Виходячи з цього, ми підбираємо кращі рішення, пропонуємо робочі схеми за нашим досвідом. Економічна ефективність, високопродуктивність і турбота про навколишнє середовище є основою кожного успішного підприємства. Наша діяльність завжди спрямована на досягнення цих трьох складових успішної діяльності підприємства. 

Нові виклики

На шляху до успіху потрібно завжди долати межі зростання. Ми постійно рухаємось та розвиваємо нові ринки, впроваджуємо нові продукти, беремося за складні проекти. В свою команду ми підбираємо людей з активною життєвою позицією для реалізації наших амбітних цілей. 

За данними Нацiонального бiзнес-рейтингу наша Компанiя признана:

2014 рік
Iмпортером 2014 року
2015 РIК
Лiдером галузi 2015 по показникам фінансово-господарської дiяльностi
2016 РІК
Лідер галузі 2016 по показникам фінансово-господарської діяльності
2017 РІК
Лідер галузі 2017 по показникам фінансово-господарської діяльності
2018 РІК
Лідер галузі 2018 по показникам фінансово-господарської діяльності
2019 РІК
Лідер галузі 2019 по показникам фінансово-господарської діяльності
2020 РІК
Лідер галузі 2020 по показникам фінансово-господарської діяльності

Наші нагороди: