Існуючі тенденції до дбайливого відношення ведення господарської діяльності, а також до ефективного виробництва та управління показують свої позитивні результати. На певному етапі розвитку сучасного тваринницького підприємства, з метою отримання високоякісних та конкурентних продуктів, подальшого прогресивного зростання, оптимізації всіх виробничих процесів, зниження собівартості та підвищення якості продукції, фахівці усвідомлюють необхідність організації власного кормовиробництва.
Дедалі більше підприємців в Україні запитують, як побудувати комбікормовий завод. Часто, не дивлячись на гойдалку у загальній тенденції розвитку областей тваринництва в Україні, попит на комбікормові заводи та високоякісні корми залишається досить високим.
Найважливіші етапи будівництва комбікормового заводу
Відповідаючи на запитання, як побудувати комбікормовий завод, можна назвати кілька основних етапів роботи:
- пошук надійного постачальника обладнання;
- збір даних для планування проекту (приміщення, особливості розташування на території, наявність сировинної бази, кількість тварин, основи рецептур годівлі);
- робота з планування розміщення та підбору необхідного обладнання;
- погодження технологічної документації;
- підписання контракту, оплата;
- виробництво обладнання на заводі, комплектація замовлення, постачання;
- монтажні та пуско-налагоджувальні роботи;
- введення в експлуатацію.
Прогресивні роздуми про будівництво комбікормового заводу призводять до підрахунку необхідних інвестицій, а також до запитання, яка ціна питання, і яка вартість будівництва комбікормового заводу.
Першому етапу, що включає концепцію будівництва заводу, вибір постачальника та обладнання, проектування об’єкта необхідно приділяти найбільшу увагу. Оскільки недоопрацювання на цьому етапі призводить до перевитрат фінансових коштів, збільшення термінів будівництва, значних витрат на переоснащення щойно збудованого заводу та неможливості отримання очікуваної якості готового корму.
Період окупності проектів
Правильна комплектація комбікормового виробництва, що відповідає обраній технології, враховує всі регіональні особливості розташування об’єкта при проектуванні, безсумнівно, веде до швидкої окупності проекту. За розрахунками клієнтів фірми Buschhoff, залежно від масштабів виробництва та конфігурації заводу, окупність комбікормових заводів становить від 2 до 5 років. При цьому позитивний вплив власних сумішей на здоров’я та продуктивність тварин часто не враховується у цьому розрахунку. Його складно визначити у грошовому еквіваленті. Спостерігається висока рентабельність, низька собівартість кормів та продуктів тваринництва.
Таким чином, вартість будівництва комбікормового заводу вже не вважатиметься вирішальним аргументом. Адже задоволений клієнт завжди отримає низку інших конкурентних переваг!
На сьогоднішній день комбікормовий завод є одним із найшвидше окупних придбань, що робить такі інвестиції дуже привабливими. Тому виробництво кормів на підприємствах, де встановлено власне комбікормове устаткування, мають найменшу собівартість кінцевої продукції (м’яса, молока, яєць тощо.).

Вірний вибір партнера
При плануванні сучасної тваринницької ферми, яка відповідає всім нормам утримання тварин, велике значення грає правильне рішення підприємства про вибір партнерів. Серед важливих факторів при ухваленні рішення про партнерство для подальшої роботи по оснащенню комбікормового заводу можна виділити кілька основних:
- власне виробництво та розробка;
- довіра до компанії (референції, відгуки клієнтів);
- надійність;
- наявність сервісної підтримки тощо.
Конфігурація комбікормового заводу здебільшого дуже гнучка. Проект об’єкта виготовляється індивідуально у процесі, де важлива узгоджена із замовником технологія та рецептура конкретного замовника. Тому, найправильніший спосіб визначити виробника комбікормового заводу – це зателефонувати та узгодити низку обов’язкових технічних питань. Ми, у свою чергу, чекаємо на Ваш дзвінок, та із задоволенням готові розробити та підготувати спеціально для Вас нашу концепцію та відповідну комерційну пропозицію.
Вибір на користь комбікормового заводу від Buschhoff
При розробці проектів та узгодженні робочих питань з клієнтом, як побудувати комбікормовий завод, компанія Buschhoff переконує Вас своїми розрахунками та детальним гнучким підбором комплектуючих, а також тим, що власні корми найбільш корисні для тварин та птиці, економічно вигідні для Вашої компанії. Консультанти Buschhoff спільно з фахівцями на місцях допоможуть знайти рецепт ідеального комбікорму, що відповідає правилу: «Якість тваринам — прибуток підприємству». Дуже часто однією з причин, яку називають клієнти, які зробили вибір на користь обладнання нашої компанії, полягає в тому, що вони змогли дуже детально уявити та розрахувати проект, включаючи вартість будівництва комбікормового заводу.
Крім того, ми можемо бути Вам корисні, бо маємо наступні переваги:
- постійні інновації;
- власні розробки обладнання та патенти на програмне забезпечення;
- цілодобова сервісна та консультаційна підтримка;
- вирішення багатьох питань обслуговування за допомогою віддаленого доступу;
- постійна можливість дооснащення та модернізації установки.
Успішні показники у реалізованих нами проектах, а також відгуки наших клієнтів говорять самі за себе. На даний момент комбікормові заводи від Buschhoff по всьому світу зарекомендували себе як дуже зручні та надійні у використанні.
Ми постійно працюємо над тим, щоб сільське господарство по всьому світу обмінювалося досвідом, використовувало європейський досвід у пошуку питання, як побудувати комбікормовий завод, а також ставало сприятливим для подальших інвестицій та зростання.
Ми пропонуємо якісне обладнання, гарантуємо професійний сервіс. Звертайтесь до нас, ми з радістю обговоримо з Вами, як виготовляють комбікорм, а також надамо Вам високоякісну технологічну підтримку. Фірма «Buschhoff» завжди відкрита до співпраці. Ми готові організувати Вам, за попередньою домовленістю, візит на наші референтні підприємства, відповісти на всі Ваші запитання.