Переваги будівництва комбікормового заводу поруч з елеватором

 

Кожний проєкт компанії Buschhoff розглядається та планується індивідуально. Часто при детальному розгляду концепту та вибору оптимального рішення щодо реалізації проєктів наші фахівці разом зі представниками замовника приходять до спільного висновку будівництва виробничого комплексу. Так, деякі підприємства обирають для більш рентабельного ведення діяльності стратегію об’єднання окремих видів діяльності для подальшого будування спільного технологічного ланцюга. Наприклад, на сьогоднішній час поширене сусідство на одній виробничої площі одночасно комбікормового заводу та елеватору. Це відкриває нові можливості для якісного та потужного, прибуткового та рентабельного ведення господарської діяльності.

Нові можливості в перевагах

Будівництво комбікормового заводу поруч з елеватором надає виробничому комплексу широку палітру переваг, серед яких підкреслимо наступні:

  • зростання економічної вигоди шляхом перероблювання зернових на комбікормові суміші з доданою вартістю
  • надання послуг зі зберігання зернових, з перероблювання сировини, виготовлення кормових сумішей іншим господарствам, а також безпосередньо продаж виробленої продукції
  • робота на елеваторах на комбікормових підприємствах й безпосередньо на комбікормовому заводі може бути об’єднана та забезпечена загальною системою автоматизації комплексу
  • відповідальність та контроль за якістю продукції
  • загальна диверсифікація ризиків виробництва
  • простота організації виробничого процесу
  • енергоефективність обладнання та комплексу

Вище зазначені переваги відкривають також для підприємств можливості виробничої незалежності в разі використання вироблених кормів для забезпечення власних потреб в годуванні тварин або птиці. На власному прикладі успішного ведення господарської діяльності, шляхом досягнення кращих показників у годуванні тварин можливо залучати нових клієнтів для збуту сировини та якісного комбікорму.

Додатковий вагомий аргумент

Технологічний ланцюжок при будівництві комбікормового заводу поруч з елеватором дозволяє об’єднати деяку інфраструктуру, заощадити кошти при будівництві шляхом використання інженерних споруд, загального майданчика, транспортних систем, обладнання для зберігання, а також для транспортування компонентів до виробничих приміщень. Дані особливості дозволять також знизити загальні капітальні витати.

Партнерство також об’єднає, дає переваги та нові можливості

До планування таких виробничих комплексів потрібно підходити з особливою увагою, бо при компонуванні обладнання потрібно ураховувати усі норми, потреби та можливості автоматизації виробництва. Компанія Buschhoff має багатий опит в розробці подібних проєктів по всьому світу. Ми пропонуємо цікаву та економічно розумну альтернативу: елеватор з комбікормовим заводом в горизонтальної плоскості. Це забезпечує наочність окремих процесів, легкий доступ до усіх вузлів обладнання. Запатентована програма автоматизації виробництва, підбір окремого обладнання мають забезпечити економічне виробництво якісного продукту.
Ми завжди готові запропонувати Вам оптимальні технологічні рішення та об’єднати наші з Вами зусилля для досягнення нових переваг та можливостей діяльності!