Біогазові установки як альтернативна енергія

Біогазові установки – це комплекс технологічно обладнаних споруд, який переробляє різні органічні відходи в органічний газ. Біогазові установки є одним з перспективних напрямків в перероблюванні відходів тваринного походження.

Технологія виробництва біогазу вважається інвестиційно привабливою, оскільки для цього наявний великий сировинний потенціал, що сприяє низькій собівартості.

Утворення біогазу

Екологічно чистим джерелом енергії являється біогаз, який частково забезпечує розв’язання питання з поліпшенням екологічних проблем глобального безупинного збільшення та накопичення органічних відходів та зменшує потребу в видобувних природних ресурсах.

Для отримання біогазу використовується великий спектр органічних відхотів: гній, фекальний осад, молочні відходи, відходи забійних та переробних цехів, відходи з повсякденного побуду, відходи патоки та крохмалю, картоплі та кавової пульпи. Найбільш розповсюдженим видом відходів для утворення біогазу є гній. Рішення з перероблювання гною має суттєвий вклад в збереженні екології навколишнього середовища, таким чином зменшуючи масштаби накопичення його в місцях схову.

Біогаз проєкт: цілі та варіанти використання

Основними напрямками використання біогазового продукту є:

  • для нагрівання води споживачам в котельних агрегатах шляхом спалювання;
  • використання біогазу шляхом змішування з природним газом;
  • для сільськогосподарської техніки у вигляді осушеного та очищеного продукту перероблювання;
  • для використання сушіння сіна та посадкового матеріалу (насіння);
  • виробництво добрив;
  • добування електроенергії тощо.

 

Гарантією високої продуктивності біогазових установок є розумний підхід до підготовки біосубстрату. Для вірного вибору БГУ компанія «Сій Добро» підходить індивідуально до кожного клієнта, виходячи з конкретного випадку. З усіма запропонованим обладнанням Ви можете ознайомитися за посиланням: https://siydobro.com/product/obladnanya-dlya-pererobko-i-vidalinnya-gnoya/

Перевагою біогазової установки являється простота конструкції та обслуговування. Наприклад, стаціонарні модульні установки дають можливість нарощування, зменшення виробничих потужностей завдяки модульності, на відміну від інших альтернативних джерел енергії, можуть працювати при будь-яких погодних умовах.

Використання БГУ має позитивний агротехнічний результат. Завдяки використанню біодобрив, як результату перероблювання даних установок, відновлюється родючість ґрунтів, що в майбутньому матиме позитивний вплив на урожайність.

Біогазові установки – це дохідний шлях у розв’язанні питань перероблювання відходів тваринництва. Використання БГУ рентабельне завдяки повному циклу перероблювання, в результаті якої можна отримати біогаз, енергію або комплекс добрив. Безвідходна технологія забезпечує отримання декількох джерел доходу.