Оптимальні умови утримання свиней шляхом автоматизації

Для того, щоб забезпечити здоров’я та оптимальний приріст тварин, необхідно створити належні умови їх утримання. Автоматизація свиноферми допоможе забезпечити контроль годування, напування, мікроклімату та освітлення, таким чином, дасть можливість створити оптимальне середовище для проживання.

Міні ферма для свиней

В умовах сьогодення міні ферма займає одне із ключових важелів в сільському господарстві. Міні господарство насамперед – це оптимальний варіант для середнього та великого бізнесу.

Плюси міні ферми:
– легкість та компактність в будівництві;
– достатньо невеликої кількості співробітників;
– мінімальні інвестиції та капіталовкладення;
– висока рентабельність внаслідок мінімальних вкладень.

Свиноферма під ключ

Для полегшення та ефективного розвитку вашого бізнесу ми пропонуємо готові рішення свинокомплексу під ключ, де наша компанія надасть широкий спектр можливостей щодо будівництва, модернізації та спрощеної системи утримання свиней.

Наші фахівці допоможуть вам з вибором та установкою необхідного обладнання:
– відділення системи вентиляції, опалення та охолодження – що забезпечить сприятливий мікроклімат та комфортні умови для тварин;
– системи сухого та рідкого годування – забезпечить швидку подачу поживних речовин при максимальній економії для швидкого приросту ваги тварин;
– відділення для осіменіння, супоросних свиноматок та дорощування поросят – індивідуальне утримання тварин в залежності від цільової потреби господарства.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися за посиланням: https://siydobro.com/product/svinnokompleks/

Системи утримання свиней

У свинарських господарствах є широкий вибір систем та способів утримання груп тварин в залежності від статево-вікових та виробничих напрямках. Для того, щоб обрати необхідну систему та спосіб утримання тварин необхідно розуміти: спеціалізацію ферми, кліматичні умови в залежності від зони утримання, технологію виробництва та відтворення тварин. Наша компанія пропонує все необхідне обладнання для безвигульного утримання. Безвигульне утримання – передбачає перебування тварин у приміщеннях з моменту народження до досягнення необхідної вагової категорії та фізіологічного стану.

В цьому випадку, для більш зручного утримання тварин, використовують спеціальні конструкції у вигляді станків, які забезпечують індивідуальне зростання кожної тварини та мінімізують ризик небезпеки пошкодження.

Для кожного підприємства важливо забезпечити високі економічний розвиток та продуктивність свого бізнесу завдяки здоровим та високопродуктивним тваринам. Багато факторів впливає на їх стан, такі як: температурний режим в приміщеннях, якісна та збалансована годівля, належні умови утримання. Наша компанія пропонує високоякісне обладнання, яке дасть змогу полегшити вашу роботу та зекономить Ваш час та витрати.