Мобільність комбікормового виробництва

Мобільність комбікормового виробництваПри плануванні комбікормового виробництва необхідно концептуально розглядати питання.

Для тваринницького господарства з будь-якими виробничими обсягами можна розробити оптимальні варіанти для отримання високоякісного комбікорму, зниження втрат і прибуткового ведення господарської діяльності.

Так, при індивідуальному підході компанії Buschhoff до оптимального вирішення підбору обладнання для реалізації проекту, в деяких випадках для тваринницьких господарств, а також господарств аграрної сфери стратегічно вигідніше звернути увагу на мобільний комбікормовий завод.

Він є компактною установкою з усіма технологічними етапами переробки сировини: точне зважування, надійне зберігання, транспортування, подрібнення та змішування корму за рецептом з індивідуальною технологією.

Фактори, які впливають на рішення

На вибір на користь мобільного обладнання можуть впливати наступні фактори:

  • мобільність – можливість використання обладнання для декількох господарств або відділень одного господарства, які знаходяться на відстані один від одного;
  • швидке введення в експлуатацію через відсутність будівельних та монтажних робіт;
  • виробництво комбікорму безпосередньо на місцях із джерелами сировини або на тваринницькому комплексі, що знижує витрати на логістику для транспортування сировини на завод і навпаки, готового комбікорму до місць його використання;
  • вартість мобільного заводу зазвичай остаточна і фіксується у комерційній пропозиції, відсутні додаткові витрати на реалізацію проекту, що часто є важливим фактором для ухвалення рішення купити мобільний комбікормовий завод;
  • можливість надавати платні послуги з комбікормового виробництва для інших підприємств аграрної сфери.

Переваги

Серед беззаперечних переваг установки для мобільного комбікормового виробництва виділимо наступні:

  • можливість виробництва корму безпосередньо на господарстві за необхідною для підприємства технологією та рецептурою;
  • транспортування корму на віддалені об’єкти;
  • оптимальне керування установкою завдяки автоматизації виробництва;
  • отримання якісної і високопродуктивної кормової суміші завдяки точному дозуванню;
  • високі експлуатаційні якості, легкий доступ до всіх вузлів та елементів;
  • можливість легко продати установку, при необхідності дооснастити.

В Україні ніша мобільного обладнання ще мало заповнена. Спостерігається значна перевага на користь стаціонарних установок. Але на сьогодні цікавість із-за низки переваг до них зростає. Мобільний комбікормовий завод зарекомендовує себе, як надійний високопродуктивний «мобільний» об’єкт, здатний вирішити багато питань для підприємств аграрної сфери у секторі забезпечення високоякісним комбікормом та ведення прибуткової господарської діяльності.

Гнучка та мобільна компанія Buschhoff, маючи власні розробки та успіхи в галузі виробництва мобільних комбікормових заводів, готова познайомити Вас з нішою мобільного обладнання в кормовиробництві.