Устаткування для комбікорму – робимо правильний вибір

Багатогранність сучасного обладнання для виробництва комбікормів безперечна, оскільки попит на нього на сьогоднішньому ринку високий. Виробники представляють нові технології, які дозволяють точно зважувати, надійно зберігати, транспортувати, дробити та змішувати корм за індивідуальним рецептом. Але при всій багатогранності можливостей важливо зробити правильний вибір партнера, який запропонує Вам потрібну та орієнтовану спеціально для Вашого підприємства технологію виробництва комбікормів.

устаткування для комбікормового заводу

Зверніть увагу на величину

При виборі обладнання та розробці технологічної лінії готового виробництва комбікормів спеціально для Вашого підприємства необхідно провести точні розрахунки проекту, в тому числі визначитися з продуктивністю майбутнього виробництва. Великі підприємства зважають на можливості розширення в майбутньому, які доцільно закласти вже на етапі планування проекту. Для невеликих фермерських господарств цікавіший міні – цех для виробництва комбікормів. При покупці комбікормової міні установки, фермери набувають можливість контролювати виготовлення та склад продуктів залежно від сезону, дозувати та змінювати компоненти, вводити медикаменти та різні додаткові комплекси.
Для тваринництва будь-якого розміру можна підібрати оптимальні рішення для отримання корму високої якості, мінімізації втрат і отримання прибутку підприємства

устаткування для комбікормового заводу

Комбікормове обладнання

Для стандартної лінії комбікормового виробництва передбачається таке основне обладнання:
– млин
– змішувач
– транспортна техніка

Як правило, у структурі комбікормового заводу виділяються такі елементи обладнання:

  •  силосні вежі для зберігання сировини
  •  приймання та відвантаження матеріалу
  •  обладнання для транспортування
  •  зберігання готової продукції
  •  система грануляції, вентиляції, упаковки
  •  допоміжні споруди та супутні приміщення

Залежно від розмірів підприємства, визначається кількість цехів та складських приміщень, підбираються моделі агрегатів, які зможуть забезпечити необхідну продуктивність та якість комбікорму. Для оптимізації управління установкою та збільшення результатів виробництва необхідно звернути увагу на автоматизацію виробництва – це один із найважливіших принципів роботи сучасних комбікормових установок, незалежно від їхньої потужності.
Тільки правильний вибір технології та відповідного обладнання забезпечить безперебійну та прибуткову роботу Вашого сільськогосподарського підприємства.