Склад комбікормового заводу

Сучасний комбікормовий завод є єдиним структурованим об’єктом, у якому всі складові одиниці обладнання технологічно пов’язані і об’єднані автоматикою. Склад устаткування розробки проекту заводу індивідуальний, підібраний з урахуванням потреб підприємства, умов розміщення, застосовуваної технології.

Структура заводу

Як правило, у структурі комбікормового виробництва виділяються такі зональні ділянки:

  •  зона приймання
  •  зберігання компонентів та добавок, включаючи систему сушіння та аналізу якості сировини
  •  подрібнення та змішування матеріалу – центральний сегмент усієї установки
  •  обладнання для транспортування
  •  зберігання готової продукції
  •  система грануляції, вентиляції, упаковки
  •  допоміжні споруди та супутні приміщення

Оптимальне обладнання

На сьогоднішній день можна оптимально спланувати та реалізувати проект будівництва комбікормового заводу різної потужності, а також різного типу розміщення вищезгаданих зон комбікормового виробництва. У роботі використовується однаковий принцип: місцеві фахівці разом із консультантами заводу-виробника обладнання спільно розробляють проект з урахуванням усіх побажань замовника та всіх європейських норм будівництва, оптимально підбирають обладнання. Все обладнання має бути єдиним механізмом, який функціонує з урахуванням усіх організаційних моментів роботи тваринницького комплексу.
Особливо підкреслимо автоматизацію виробництва – це один із найважливіших принципів роботи сучасних комбікормових установок, незалежно від їхньої потужності. Використання комп’ютерного управління мінімізує людський фактор, збільшує точність дозування та можливості роботи установки загалом.

Зберегти якість

Зберігання компонентів для приготування кормів, а також безпосереднього комбікорму відіграє важливу роль у складі комбікормового виробництва. Адже на даному етапі закладається та складова якості продукту, яка значно впливає на те, чи досягне і чи збереже сировину, що переробляється, параметрів, що забезпечують максимальну продуктивність поголів’я. У сучасних проектах для зберігання використовуються силосні вежі з металу, скловолокна та ін. Залежно від потреб та можливостей підприємства вибирається відповідне додаткове обладнання та транспортуюче обладнання для системи зберігання.
Важлива кожна деталь для планування та реалізації проекту комбікормового заводу! Фірма Бушхофф докладає всіх зусиль, щоб розробити та запропонувати Замовнику повне та найточніше рішення поставленого завдання.