Робимо власний комбікорм
Для тваринницьких підприємств різних виробничих потужностей організація власного кормовиробництва є найважливішою запорукою успіху. Для більш дрібних господарств цікава інформація, скільки коштує верстат для комбікорму. Середні частіше цікавляться вартістю автоматизованої комбікормової лінії. А великі підприємства – високопродуктивними комбікормовими заводами. Але для всіх учасників молочного бізнесу існують аспекти, які їх об’єднують.
Загальне питання
Концентрований корм – один з фундаментів молочного бізнесу. Тому важливо не тільки оптимально його виготовити, а й об’єктивно вміти оцінити його якість, бачити і аналізувати його склад, виходячи з потреб господарської діяльності. Необхідно зробити всі кроки, щоб зберегти всі корисні елементи в складі комбікорму. Відповідно, для всіх є пріоритетним питання, як роблять комбікорм.
Важлива кожна деталь
При його виробництві дуже важлива правильна рецептура для груп тварин, які містяться на підприємстві. Як правило, кормові рецепти складаються фахівцями по годівлі спільно з консультантами, що займаються кормовими добавками. При цьому необхідно звертати увагу на такі деталі:
- наявність власних кормових культур
- можливість закупівлі регіональних продуктів для виготовлення сумішей
- кількість груп і видів тварин на підприємстві
- напрямок виробництва (молочне, м’ясне, племінне і т.д.)
- внесення спеціальних добавок від суміжних виробництв і відходів на підприємстві (наприклад, додавання пивного макухи, сироватки, кісткового борошна і т.д.)
З урахуванням всіх вищеназваних нюансів розраховуються подальші рецепти годування. Їх наявність і кількість, поряд з чисельністю тварин, далі визначає майбутні обсяги кормового виробництва і вибір відповідного оснащення.
І не прогадати з розміром …
При виборі обладнання та розробці технологічної лінії готового виробництва комбікормів спеціально для Вашого підприємства необхідно провести точні розрахунки проекту, в тому числі і визначитися з продуктивністю майбутнього виробництва. Варто також підкреслити можливості розширення його в майбутньому, які доцільно закласти вже на етапі планування проекту.
Можна виділити кілька важливих складових для розрахунку обсягів виробництва:
- поголів’я тварин / птиці на підприємстві
- кормові рецептури
- транспортні розв’язки
- можливості зберігання компонентів і готового корму
- приміщення для установки комбікормового заводу
- інтерес в продажу власного комбікорму на ринку
Ваш надійний партнер Фірма «Бушхофф» переконана, що власні корми найбільш корисні для тварин і птиці, а також економічно вигідні. По всьому світу професіонали молочної справи звертаються до нас за розробкою проектів. Звернемо увагу, що нашими клієнтами є представники тваринницької сфери з різними обсягами виробництва. Ми пропонуємо установки продуктивністю від 0,5 до 20 т / год.
Ми пропонуємо якісне обладнання, гарантуємо професійний сервіс. Звертайтеся до нас, ми з радістю обговоримо з Вами, як роблять комбікорм, а також надамо Вам високоякісну технологічну підтримку.