Проект комбікормового заводу

Розробляємо проект комбікормового заводу

Ваше тваринницьке підприємство йде в ногу з часом і хоче відповідати потребам сучасного ринку? У планах – будівництво власного комбікормового заводу. Зупинимося детальніше на наступних етапах їх реалізації.

Рішення
Відправною точкою буде безпосереднє прийняття рішення про будівництво власного кормового виробництва. Компанія Бушхофф рекомендує господарствам, які займаються скотарством, цей безпрограшний варіант для зниження загальних підсумкових витрат, а також для організації доступного і раціонального годування поголів’я. Виходячи з нашого досвіду роботи на ринку, ми підтверджуємо, що підприємства все швидше і активніше приймають рішення саме на користь організації кормовиробництва на своїй території. Зваживши всі «за» і «проти», вивчивши каталог продукції постачальників, а також їх досвід в реалізації проектів, Вам важливо зробити правильний вибір.

Розробка проекту
На даному етапі важливо звернути увагу на індивідуальність в розробці проекту. Важливою є розробка технологічної лінії готового виробництва комбікормів спеціально для Вашого підприємства.

Технологія комбікормового виробництва має на увазі поставку не тільки окремих елементів оснащення. Все обладнання повинно бути єдиним механізмом, що функціонує з урахуванням всіх організаційних моментів роботи тваринницького комплексу. Фірма Бушхофф докладає всіх зусиль, щоб розробити і запропонувати Замовнику повне і найбільш точне рішення поставленої задачі.

На етапі розробки проекту необхідно правильно визначити зонування елементів комбікормового виробництва. Розподіл зон повинно бути здійснено з урахуванням всіх існуючих на даній території норм технологічного проектування, а також всіх технологічних регламентів, вимог загальноприйнятих Правил пожежної та промислової безпеки.

Виділимо наступні зональні ділянки:

 • зона приймання
 • зберігання компонентів і добавок
 • подрібнення і змішування матеріалу
 • зберігання готової продукції
 • система грануляції, упаковки
 • допоміжні споруди і супутні приміщення

Керівництво і процес прийняття рішень
Для реалізації проекту, а також для надання координаційної, технічної підтримки важливо організувати спеціальну команду. У неї входять співробітники різних сфер, що доповнюють своїми знаннями один одного. Вони керують процесами реалізації робіт на окремих етапах, узгоджують спільні питання. Далі, необхідно скласти план реалізації роботи із зазначенням орієнтовних строків їх виконання, а також підібрати кваліфікований виконавський персонал.

Реалізація
На етапі реалізації проекту Ви зіткнетеся з низкою напрямків робіт:

 • поставка обладнання
 • отримання дозвільних документів
 • будівництво та проведення комунікацій (газопостачання, енергозабезпечення, водозабезпечення)
 • монтаж обладнання
 • навчання персоналу
 • введення в експлуатацію

Створимо ідеальний для Вашого підприємства проект комбікормового заводу разом!

Наш досвід і постійне прагнення до інновацій в сукупності з Вашим бажанням до оптимізації виробництва і зростання добробуту підприємства, – важливі складові успіху в реалізації проекту.