Ефективне видалення гною

Гідравлічне видалення «чорного золота» ефективно?

Сучасні тваринники часто називають гній «чорним золотом». При правильному його збір та подальше використання можна отримати додаткову, так звану «приховану» прибуток від продукту. Тому ефективна система видалення гною є важливим елементом при плануванні сучасного тваринницького підприємства. А вкладені інвестиції швидко окупаються і допомагають підприємству досягти нових горизонтів розвитку і в суміжних областях, наприклад, в рослинництві, виробництві біопалива.

Вартість гною
Кількість гною і вміст поживних речовин в ньому розраховують за допомогою аналізу господарської діяльності підприємства. Вміст поживних речовин також залежить від продуктивності і виду тварин.

Рідкий гній – всебічно застосовується добриво в різних областях: кормопроизводстве, рослинництві, в т. Ч. Вирощуванні зернових культур (особливо в обробленні озимих) і кукурудзи, біопаливі. Це органічне добриво, що означає, що ті поживні речовини, які не були поглинені рослинами, зберігаються в грунті і сприяють збільшенню гумусу.

Якщо перерахувати гній з містяться поживними речовинами на мінеральні добрива, то при нинішніх цінах отримаємо його додаткову вартість.

Ефективне видалення
Отримувати приховані прибутки від «чорного золота» можна лише правильно і ефективно для Вашого підприємства його «видаляючи». Тому розробники і постачальники обладнання для навозопереработкі і навозоудаления продовжують подальші розробки для забезпечення оптимальних можливостей.

При всьому різноманітті існуючих систем необхідно проконсультуватися з фахівцями в даній області. Компанія Айзеле підбере для Вас необхідне обладнання власного виробництва. І «прихована» прибуток Вашого «чорного золота» стане реальною.

Гідравлічні системи видалення
Залежно від виду утримання тварин, особливостей і розмірів приміщень, виділимо кілька основних систем:

  • самосплавної
  • прямого змиву
  • рециркуляційна
  • шиберна

Деякі переваги системи:

  • Спрощення процесу видалення і транспортування
  • Економія на витратах праці
  • Можливість використання в рослинництві, виробництві іотопліва

У багатьох країнах цю систему застосовують для розрідження гною з метою подальшого вивезення його на поля і пасовища. Особливість рідкого гною в тому, що його без жодних складнощів можна і необхідно розбавляти водою. Він швидко розлучається в рівномірну суміш, потрібно тільки спеціально обладнана яма для зберігання.

Далі вноситься як рідке добриво, що має такі переваги:

  • легкодоступною і може бути швидко засвоєно рослинами.
  • можна вносити цілеспрямовано, тобто коли воно необхідне рослинам.
  • добриво засвоюється, навіть коли не йде дощ.

Сучасне сільське господарство вимагає від виробників впровадження нових підходів і розробки нових методів ведення діяльності. Тому установка даного обладнання необхідна, орієнтуючись на майбутнє і подальший розвиток підприємства.