На певному етапі розвитку сільськогосподарського тваринницького підприємства з метою подальшого зростання, оптимізації виробничих процесів, зниження собівартості і поліпшення якості продукції, фахівці усвідомлюють необхідність організації власного кормовиробництва.
Основні етапи будівництва комбікормового заводу
Відповідаючи на питання, як побудувати комбікормовий завод, можна виділити кілька основних етапів роботи:
- пошук постачальника обладнання
- збір даних для планування проекту (приміщення, особливості розташування на території, наявність сировинної бази, кількість тварин, основи рецептур годування)
- робота з планування розміщення і підбору необхідного обладнання
- узгодження технологічної документації
- підписання контракту, оплата
- виробництво обладнання на заводі, комплектація замовлення, поставка
- монтажні роботи
- введення в експлуатацію
Інтенсивно розмірковуючи, як побудувати комбікормовий завод, всі фахівці приходять до підрахунку необхідних інвестицій, а також до питання, скільки ж становить вартість будівництва комбікормового заводу.
Для багатьох тваринників рішення сказати своє остаточне «так» або «ні» наявності комбікормового заводу і початку виробництва власних сумішей є, перш за все, економічним питанням, що справедливо особливо підкреслити. Адже дуже часто підприємці в сільськогосподарському секторі організовують своєрідний регіональний кластер, де ферма організовується по системі завершеного циклу – своє поле, свої корми, свої тварини.
Чому компанія «Бушхофф»
При розробці проектів та погодження робочих питань з клієнтом, як побудувати комбікормовий завод, наша компанія переконує Вас своїми розрахунками і детальним гнучким підбором обладнання, що власні корми найбільш корисні для тварин і птиці, а також економічно вигідні для Вашої компанії. Дуже часто однією з причин, яку називають клієнти, які зробили вибір на користь обладнання нашої компанії, полягає в тому, що вони змогли дуже докладно представити і розрахувати проект, включаючи вартість будівництва комбікормового заводу. На даний момент установки по всьому світу зарекомендували себе як дуже зручні і надійні у використанні.
Швидка окупність проектів
Правильний підбір оснащення, облік регіональних особливостей розташування комбікормового заводу, безсумнівно, призведе до швидкої окупності проекту. За розрахунками клієнтів фірми, окупність установок становить від 2 до 5 років. При цьому позитивний вплив власних сумішей на здоров’я і продуктивність тварин навіть часто не враховується в цьому розрахунку. Його складно визначити в грошовому еквіваленті. Спостерігається висока рентабельність і швидка окупність проектів.
Таким чином, вартість будівництва комбікормового заводу вже не буде вважатися вирішальним аргументом. Адже задоволений клієнт завжди отримає ряд інших конкурентних переваг!
Ми постійно працює над тим, щоб сільське господарство по всьому світу обмінювався досвідом, використовувало також і європейський досвід в пошуку питання, як побудувати комбікормовий завод, а також ставало сприятливим для подальших інвестицій і зростання.