Як підібрати комбікорм для курей (несучок, бройлерів)

При розв’язанні питання, щодо комбікорму та складу безпосередньо його оптимального рецепта в галузі птахівництва є багато моментів, на які дуже ретельно необхідно звернути увагу. Тому що птиця особливо полюбляє корм, якщо він, по-перше, свіжий, та має правильно складений рецепт для кожної окремої групи. Комбікорм забезпечує правильне та збалансоване харчування! А це своєю чергою вирішує питання для подальшого ведення та планування господарської діяльності підприємства.

Склад

Комбікорм для курей та різні сорти комбікорму для птиці мають деякі схожі питання складання рецепту та застосування загальних норм виробництва. Але для прийняття комплексних рішень, щодо складу та вибору комбікорму необхідно звернути особливу увагу на наступні моменти:

  • Загальна кількість поголів’я та груп птиці
  • Наявність власної кормової бази
  • Можливості швидкого транспортування компонентів до зони виробництва або готового комбікорму до зони використання корму
  • Умови утримання курей (несучок, бройлерів)
  • Умови утримання птиці
  • Загальна мета виробництва

Комплексні рішення

Завжди є можливість комплексних рішень застосування рецептур для окремих груп утримання птиці. Але для оптимального ведення господарської діяльності необхідно дивитись на окремі деталі. Тому звернемо увагу на деякі категорії птиці:

  • корм для курей несучок складається з важливістю урахування правильного годування для підвищування кількості яєць. Тому потрібно звернути увагу на наявність в раціоні якісного зерна, вітамінів, кальцію, фосфору. Це ті умови, які впливають на збільшення несучості курей, та якість і сорт яєць
  • який корм давати бройлерам для швидкого набору ваги – це інша частина питання. Для них можливо підготувати повнораціонний корм, або концентрати та кормові добавки. Але найкращім варіантом вважається все ж застосування повнораціонного корму
  • В комбікорм для птиці має додаватись кукурудза, вапняк, ячмінь, макуха та інше. Застосування повнораціонного комбікорму має перевагу при утриманні птиці.

Приготування комбікорму на власному підприємстві має завжди переваги в можливості контролю складу корму, його якості, економії коштів та інше.

Комбікормовий завод Buschhoff забезпечує завжди краще рішення, щоб комбікорм для Вашої птиці був смачним і максимально корисним. Ексклюзивна якість корму, правильне подрібнення інгредієнтів, додавання необхідних компонентів також в малих пропорціях, оптимальне зберігання компонентів та готового комбікорму – це те, що Вам потрібно. Тому ми чекаємо на Вас! Ми обов’язково розробимо лінію виготовлення комбікорму, яка буде найкраща для Вашого підприємства!