Як вибрати комбікорм для свиней?

Серед загальних положень годування та утримання свиней на підприємстві важливим фактором в технологічному ланцюжку виробничого процесу є енергетичний баланс наявної кормової бази. Значною величиною для оцінки кормів та якості загального раціону рахується насамперед вміст кількості енергії, яку можливо порахувати, виходячи зі загального складу комбікорму. Тому вибір комбікормів у свинарстві становиться одним з важливих питань в технологічному виробництві. Це забезпечить подальше високопродуктивне та рентабельне виробництво на підприємстві.

Інгредієнти – основа годування

Існує багато видів кормів для різних груп та наявних порід у свинарстві. Усі вони мають різну кількість та склад інгредієнтів. Часто самому підприємцю важко розібратись, якій комбікорм є правильним та корисним саме для Вашого підприємства. Тому розроблені загальні норми та розрахунки для оптимального годування тварин, які можливо знайти в різних ДСТУ комбікорм для свиней. В них можливо отримати інформацію, щодо:

  • Загальних інгредієнтів, їх класифікації, вмісту енергії компонентів
  • Терміну придатності та норм зберігання
  • Норми кормів, кормових добавок та інше

Особлива увага на зберігання

Складування та зберігання комбікормів важливо для підтримки потрібного рівня енергетичного балансу комбікормів. Тому в виборі комбікормів зверніть особливу увагу на термін зберігання комбікормів. Так згідно загальним нормам:

  • Повнораціонний корм без спеціальних добавок можливо зберігати до 3 місяців
  • Іноді для збільшення строку зберігання використаються спеціальні консерванти для комбікорму. В такому випадку можливий строк зберігання біль ніж 6 місяців

Використання простроченого комбікорму веде до зниження вазі тварин, ускладнень їх травлення, появи загальної хвороби поголів’я,  та інше.

Важливо також звернути увагу на пакування комбікорму для тривалого та безпечного зберігання. Для цього застосують спеціальні високоякісні мішки для зберігання комбікорму з картону, поліестеру або інше. На них зазначено інформація про склад комбікорму, терміни придатності, норми ДСТУ.

Зазвичай на свинарських підприємствах не використовують один від комбікорму, так як різні групи тварин мають свої особливі потреби. Тому в такому випадку оптимальним буде звернутися до компанії Buschhoff. Комбікормовий завод Buschhoff забезпечить як завжди краще виробництво комбікорму для Ваших тварин. Ми урахуємо усі можливості для збереження енергетичного балансу кормової маси з точки зору технології, вибору обладнання для виробництва та зберігання.