На яких «китах» тримається власне кормовиробництво?

Чи варто будувати свій комбікормовий завод? Яке обладнання обрати? На скільки це вигідно? Ці, та безліч інших запитань виникають у фермера, який задумується про створення власного комбікормового заводу.

Для того, щоб це серйозне питання вирішити легко, спробуємо розібратися, на яких «китах» грунтується власне кормовиробництво. Та чому професіонали обирають в партнери компанію Buschhoff?

Все більше підприємств щорічно обирають власне кормовиробництво. Основна перевага такого вибору – це абсолютна незалежність підприємства. Виробник особисто несе відповідальність за якість та гарантує відповідність готового комбікорму рецептурі. Він сам обирає фракцію та контролює процес і масштаби виготовлення. Всі ці фактори, так чи інакше, впливають на прибуток підприємства.

Крім того, існує ряд закономірностей, які важко оцінити в цифрах: стабільність рецепту – краща якість молока, стабільні прирости; гігієна та статус здоров’я – не значні ветеринарні витрати, низька смертність.

Компанія Buschhoff індивідуально, відповідно до потреби господарства, допомагає клієнтові обрати всі необхідні характеристики заводу:

 • потужність (т/год, відповідно до потреби);
 • прийом та зберігання компонентів і готового корму;
 • будівництво «з нуля» чи реконструкція вже існуючого
  приміщення.

Та багато інших, не менш важливих особливостей.

Тож, з огляду на потребу в комбікормі, витрати на закупку та транспортування готового комбікорму, ви можете дати відповідь на питання – «Чи варто Вам будувати власний завод?».

Наступне питання, яке необхідно оговорити – це економічна вигода від такого заводу. Десятиліттями німецькі розробники та конструктори працюють над його вирішенням. На сьогодні спеціалісти Buschhoff дійшли висновку, що досягнути максимальної економічності заводу можна шляхом його повної автоматизації. Мінімізація людського фактору, сучасне енергоефективне обладнання (енергозатрати на виробництво 1 тонни готового комбікорму установкою Buschhoff складають всього в середньому 7-8 кВт), уникнення втрати корму та зниження виробничих витрат – ці фактори обумовлюють максимальну економічність власного комбікормового виробництва.

На що радять звернути увагу спеціалісти Buschhoff при виборі обладнання?

Рівень автоматизації
Швидке управління рецептурою та компонентами раціонів, точне зважування й дозування всіх компонентів, контроль собівартості, контроль роботи установки для приготування комбікорму, управління та сервіс через мережу Інтернет у віддаленому режимі.

Досконалість змішування
Точність 1:100.000, мінімум витраченого часу, електронне зважування, однорідність готового комбікорму. Дозування мінеральних речовин.

Надійність виробника
Якщо ви плануєте йти шляхом власного кормовиробництва, оберіть команду, яка максимально полегшить цей шлях.

Німецька компанія Buschhoff користується попитом серед українських підприємств. Розробка проекту, поставка обладнання, монтаж та сервісне обслуговування. Спеціалісти повністю супроводжують клієнта. Для того, щоб завод був вигідним та зручним у користуванні, всі побажання замовника враховуються вже на початкових етапах проектування. Своєчасна техпрофілактика забезпечує тривале використання обладнання і позбавить витрат на ремонт.

Якість подрібнення
Молоткові дробарки максимально витривалі та гарантують постійну високу продуктивність, а також – гарне роздрібнення, навіть ячменю.

Вартість обладнання
Якщо перед Вами постало питання власного кормовиробництва, уважно зважте всі «за» і «проти» і пам’ятайте головне: «Будь-яка економія коштує грошей», тому варто обирати обладнання не за ціною, а за його характеристиками та прибутком, який він може принести.

Чому ж саме вигідно мати свій комбікормовий завод?

Ключовими перевагами власного автоматизованого комбікормового заводу незалежно від розмірів господарства є:

 • мінімізація людського фактору через автоматизацію;
 • економія коштів на вивільненні певної кількості робочого персоналу;
 • уникнення втрат корму;
 • проста система управління промисловим заводом;
 • запобігання контакту з переносниками інфекційних захворювань;
 • убезпечення від потенційних крадіжок;
 • дотримання точної рецептури раціону, повний її контроль, постійний моніторинг та можливість швидкої заміни рецепту чи його коригування;
 • дистанційний контроль виробничих процесів;
 • можливість ведення статистики витрат, планування, точний звіт для бухгалтерії;
 • постійно свіжий корм (до 14 днів);
 • контроль якості;
 • немає необхідності в транспортуванні (що може складати до 1⁄3 від вартості корму);
 • зниження виробничих витрат та собівартості корму.

Завдяки досвіду та нестримній інвестиційній силі компанії Buschhoff вдалось об`єднати зростаючі вимоги та можливості сучасного сільського господарства, а також стати справжнім лідером у виробництві подрібнювальнозмішувальної та підйомно-транспортуючої техніки. Постійний розвиток та прагнення до оптимізації продукту в поєднанні з міжнародними ноу-хау та найвищими стандартами якості для особливо тривалого терміну експлуатації обладнання, а також численні власні розробки та патенти допомагають нашій компанії знаходиться на вершині досягнень галузі.

Використовуйте багаторічний досвід Buschhoff як лідера з виробництва обладнання для виготовлення комбікорму.

BUSCHHOFF – ТЕХНІКА ДЛЯ КОРМУ & УСПІХУ.