Елеватор зерновий під ключ

ЕЛЕВАТОР ЗЕРНОВИЙ ПІД КЛЮЧ
Сьогодні сільське господарство продовжує стрімко розвиватися. Зокрема зростає потреба в масовому та коректному зберіганні вирощених культур, щоб забезпечити високу якість майбутніх вироблених з них продуктів. Елеватор, іншими словами, зерносховище – це не лише сховище промислового призначення, а комплекс споруд, оснащених обладнанням для навантаження, переміщення, сушіння, транспортування та зберігання зерна великими партіями.

Принципи роботи зерносховищ
Принцип роботи елеватора полягає у швидкому та поетапному виконанні певних технологічних процесів: 

Приймання зернових мас: можна забезпечити будь-яким видом транспорту. В заготівельних елеваторах господарства практикують використання автомобільних пунктів розвантаження у спеціальні приймальні відділення або ж бункери. У випадку з перевалочними елеваторами, в основному, використовують водний та залізничний вид транспорту. 

Як тільки завершився етап приймання зерна, виникає потреба в його обробці та підготовці до зберігання чи подальшого транспортування. Сучасні зерносховища обладнані конструкціями призначеними для очищення зернових мас, сушіння в спеціалізованих зерносушарках, а також, сортування матеріалу на необхідні партії, необхідної кількості. 

Після попередньої обробки зерно відправляють до сховища. Зерносховище під ключ має низку переваг: для того, щоб забезпечити належне зберігання врожаю та максимально зберегти його якість, важливу роль приділяють вентиляції приміщень. Тому, при виборі елеваторів потрібно ретельно ставитися до системи вентилювання та циркуляції, які відводять пил та різноманітні дрібні часточки, які лишилися після обробки в повітрі. Також, системи вентилювання високої якості, захищають зернові маси від пліснявіння, запрівання та хвороби зернових мас, що зокрема, унеможливлює появу грибків та паразитів.

Елеватори під ключ в Україні
Слід розуміти, що сьогодні не кожна організація в Україні може створити якісний технологічний проєкт зерносховища, поєднавши в ньому всі необхідні ключові важелі, які зекономлять і час, і кошти їх власників. Тому насамперед потрібно обирати ті компанії, які мають великий досвід роботи в цьому напрямку протягом багатьох років, та мають вагому кількість реалізованих проєктів, які вже принесли результат господарствам. 

Фірма Buschhoff, провідна компанія, яка реалізує проєкти будівництва зерносховищ, в яких лежить за основу повна автоматизація процесів, пов’язаних з транспортуванням та зберіганням зернового матеріалу по всій території України. Ми можемо запропонувати Вам не лише стандартне спеціалізоване обладнання для зберігання, а й багато додаткових комплектацій, які допоможуть спростити виробничі процеси. 

Чому варто обрати саме нас? Ми пропонуємо зерносховища, які відповідають запитам, які цікавлять саме Вас. Наші комплекси обладнань підходять для сільського господарства, харчової, хімічної та фармацевтичної промисловості.

Переваги елеваторів, які пропонуємо ми:
– виготовлення обладнання з високоякісної сталі;
– механізовані процеси обробки зерна;
– мінімум робочих процесів для збереження якості зернових мас;
– невелика площа забудови при зберіганні великих обсягів матеріалу складського продукту;
– забезпечення високого відсотка збереження врожаю тощо. 

З більш детальною інформацією та всіма наявними пропозиціями Ви можете ознайомитися на сайті https://siydobro.com/product/obladnannia-dlia-zberihannia-zerna/ 

Сучасне зерносховище – це сукупність взаємопов’язаних рішень. Всі масштаби, виробничі процеси та зв’язки взаємопов’язані, і будь-яка дрібниця може суттєво вплинути на якісні та продуктивні показники. Тому потрібно детально прорахувати відповідність та необхідність всього обладнання для раціонального продумання виробничого простору та забезпечення максимально повної автоматизації всіх процесів. Як тільки зібрали врожай і зерно потрапило в пункти приймання, увесь подальший його шлях до засипання в силоси, а також, подальше його відвантаження, має пройти в повністю в автоматизованому режимі. По-перше, це дасть можливість підвищити продуктивність виробничих процесів, по-друге, підвищить рентабельність виробництва шляхом мінімізації впливу людського фактора, а також, унеможливить прорахунки та ризики збоїв. 

Зерновий елеватор – складний виробничий комплекс, щоб досягти ефективного його функціонування не варто економити на надійності обладнання. Важливу роль відіграє саме матеріал, з якого виготовлено силоси та додаткові комплектуючі. Силоси мають бути досить стійкими до механічного впливу та впливу зовнішнього середовища. У їх виробництві використовують високоякісну сталь з елементами жорсткості, що дає змогу тримати форму, мінімізує зношуваність та зберігає форму об’єкта. Поверхня силосних конструкції та їх комплектуючих покрита антикорозійним шаром. Циліндрична форма конструкцій забезпечує зручне завантаження та вивантаження зерна. 

Фірма Bischhoff пропонує Вам наступні види силосів:
– силоси з поліестеру – призначені для сільського та промислового господарств, муніципалітетів. Стандартні силоси місткістю до 300 м (за індивідуальним замовленням до 1 500 м);
– силоси з нержавіючої сталі – призначені для харчової промисловості, в основному, для зберігання сипучих матеріалів (цукор, борошно, крохмаль тощо);
– силоси з алюмінію – можуть використовуватися в харчовій промисловості та у сфері перероблювання пластмас (для зберігання сипучих матеріалів). 

Якщо ж допустити помилку в розрахунках при будівництві об’єкту чи використати неякісний матеріал, може виникнути високий ризик неможливості ефективного функціонування об’єкту, а також, складність в усуненні недоліків. Тому, наші спеціалісти допоможуть Вам зробити правильний вибір, та спроєктують саме те зерносховище під ключ, яке Вам потрібне.