Наш сервіс – Ваш спокій

Ідея спроможності сільськогосподарських підприємств країн Західної Європи. Такий завод здатний вирішити відразу безліч проблем, що виникають у сільгосппідприємств при виробництві комбікорму. Але, в свою чергу, комбікормовий завод це складний технологічний об’єкт, ефективність роботи якого залежить від багатьох чинників, тому важливо, щоб його монтажем та обслуговуванням займались вузьконаправлені спеціалісти. Технічний сервіс відіграє не менш важливу роль в ефективній роботі обладнання. Для цього потрібно своєчасно проводити профілактику і регулярний моніторинг, так як їх відсутність може привести до серйозних поломок і матеріальних витрат. Проведення технічного обслуговування, сервісу та монтажу потребує висококласних фахівців з відповідним рівнем організації та підготовки, із застосуванням професійного інструменту та новітніх методів.

Вже майже 20 років лідером на ринку сучасного обладнання та техніки для виробництва комбікорму
в Україні є компанія «Buschhoff». Німецька якість і передові інженерні технології забезпечують ефективність роботи обладнання, яке відповідає новітнім досягненням науки і техніки. У співпраці з Buschhoff ви отримуєте більше, ніж надійний комбікормовий завод. Ви працюєте з партнером, який є фахівцем у своїй справі та готовий допомогти 24/7.

Спеціалісти компанії здійснюють сервісне обслуговування всіх видів технологічного обладнання для виготовлення комбікорму, зберігання і переробки зерна.

Завдання сервісної служби не лише ввести в експлуатацію, але й забезпечити безперебійну роботу та продовжити термін якісного функціонування комбікормового заводу компанії Buschhoff. Для цього роботи з технічного обслуговування проводяться в обов’язковому порядку з визначеною періодичністю. Ремонтні роботи, в свою чергу, виконуються за необхідності в залежності від технічного стану обладнання. Правильно виконати діагностику та профілактичні сервісні роботи здатний тільки досвідчений фахівець. Непрофесійне втручання може привести до некоректної роботи установки. У господарствах та підприємствах, де сервісна служба працює належним чином, комбікормовий завод виконує свою роботу без затримки й простою, забезпечуючи всіх тварин необхідною кількістю кормів.

Основу роботи служби технічного сервісу складають заходи по монтажу, введенню в експлуатацію, налаштуванню, регулюванню, гарантійному та післягарантійному обслуговуванню. Всі ремонтні роботи здійснюються відповідно стандартам та рекомендаціям компанії виробника, що регламентують порядок проведення сервісного обслуговування чи ремонту. Ми переконані, що сервіс та його організація має базуватися на таких принципах як:

  • регулярний контроль технічного стану;
  • оперативність прийняття інженерних рішень по відновленню, усуненню та правильному налаштуванню.
    Ось що з цього приводу говорить головний технічний інженер представництва компанії Buschhoff в Україні Богдан Менделюк: «Установка з виробництва комбікорму є складним механізмом. Зважаючи на це, сервіс та обслуговування є невід’ємною частиною нормального функціонування обладнання. Причини виходу з ладу установки можуть бути різні: порушення правил експлуатації, зміна початкових розмірів деталей в наслідок спрацювання, порушення регулювань окремих вузлів та механізмів. Наш досвід показує, що вчасно проведена діагностика, та тісне спілкування з нашими партнерами якісно покращують виробництво».

Діяльність компанії Buschhoff ґрунтується на принципах довготривалого партнерства, тому спеціалісти супроводжують клієнта від найперших етапів проектування і до сервісного обслуговування.

Сервісна команда регулярно здійснює контроль технічного стану установки, проводить необхідні профілактичні заходи. Окрім цього, обов’язково здійснюється автоматичний контроль справності установки через Інтернет. Незначні сервісні неполадки можна виправити на пряму з заводу-виробника у Німеччині. Такий підхід дає змогу своєчасно виявити будь-яку неполадку ще до того, як вона вплине на роботу установки. Досвід сервісної команди підтверджує, що вчасно проведена діагностика може попередити виникнення навіть найскладніших неполадок та швидко і якісно усунути їх.

Завдяки високоякісному обладнанню компанії, сервісні роботи мінімізуються: «Наші установки настільки хороші, що для них не потрібен сервіс, говорить керівник компанії Buschhoff в Україні, Демчак Микола Васильович. – Але якщо серйозно, то в нас є все необхідне для надання своєчасної допомоги – це і сервісна команда, а також склад запасних частин та сервісний транспорт. У багатьох питаннях нам допомагає безпосередньо завод з Німеччини через мережу Інтернет. А механічні та технічні речі забезпечує наша професійна бригада сервісних інженерів. Також в Україні всі установки підключені до мережі Інтернет. Клієнти використовують це не так активно, зате наша сервісна служба щодня має доступ до установки з офісу в Німеччині».

В даний час на світовому ринку кормової продукції панує невизначеність щодо майбутнього відновлення. Зважаючи на це, власне кормовиробництво дозволить не тільки перестати залежати від постійного підвищення цін на комбікорми, а й знизити їх собівартість, зберігши при цьому високу якість продукту. Ми розуміємо, що для кожного фермера вкрай важливо залишатись впевненим в ефективності та справності роботи свого обладнання, від якого залежить добробут тварин та птахів.

«В Україні не прості часи, проте ми свідомо залишаємось на ринку. Вирішили використати цей час для підтримки та покращення сервісу. Ми маємо багато задоволених клієнтів, які планують розширити наявні установки ̶ і це знак, що навіть у важкі часи не потрібно зупинятись, а посилено працювати. Тому переконані, що з командою, яка є в нас в Україні, ми зможемо побудувати в майбутньому ще багато установок», підкреслив Крістіан Бушхофф.

Сьогодні з упевненістю можна сказати, що власне кормовиробництво це зручно і економічно. Однак, обираючи обладнання, потрібно звертати увагу ще й на сервіс, адже якісне сервісне обслуговування є запорукою стабільного розвитку Вашого бізнесу.

Ідея впровадження власних комбікормових заводів стала однією з причин посилення конкурентоздатності-Наш сервіс Ваш спокій.